استند و استند رومیزی

استند نمایشگاهی و استندهای تبلیغاتی

استند نمایشگاهی چیست؟

استند نوعی سازه می باشد که انواع چاپ را با وضوح بیشتر و دید بازتر به نمایش می گذارد.استندهای نمایشگاهی برای معرفی کالاها و محصولات در نمایشگاهها مورد استفاده قرار میگیرند. قابلیت نصب آسان و در مدت زمان کوتاه، وزن پایین، استفاده بهینه از فضا و ایستایی مناسب در غرفه ها از جمله ویژگیهای این نوع استندها به شمار میرود. استندها با مواد اولیه ای همچون فلز، پلکسی گلاس، کارتن پلاست و … ساخته میشوند.

استند تبلیغاتی چیست؟

استندهای تبلیغاتی نیز همچون نوع نمایشگاهی، از مواد اولیه مختلف و در اشکال و طرحهای متنوعی وجود دارد. این نوع استندها این امکان را برای شرکتها و تولیدکنندگان فراهم میآورند تا آنها بتوانند به معرفی کالاها و خدمات خود بپردازند.
انواع استندهای تبلیغاتی و فروشگاهی

  1. استندهای فلکه ای؛ این نوع استند در سایزها و اندازههای متفاوت، با قابلیت چاپ در ابعاد ۹۰×۲۰۰ ، ۱۸۰×۸۰ و ۱۶۰×۶۰ و در رنگهای سفید و مشکی، در بازار موجود می باشد.
  2. استندهای کراس؛ این نوع استند از جنس آلومینیوم ساخته شد که بسیار منعطف میباشد و درسایزهای ۹۰×۲۰۰ و ۶۰×۱۷۰ و سایز سفارشی قابل ساخت میباشند.
  3. استند رومیزی؛ این نوع استند معمولاً از جنس پلاستیک میباشد و در اندازههای A5 ، A4، A3، به منظور قرار دادن روی میز فروشگاهها، کانتر، پیشخوان دفاتر و … استفاده میشود.

منظور از استندهای دیجیتالی چیست؟

پوستر و استندهای دیجیتالی در کشورهای خارجی برای مراکز عمده تجاری و اداری کاربرد زیادی دارند که قابلیت نمایش تصاویر و محتوای تبلیغاتی از نزدیک را برای مشتریان فراهم میکنند. این نوع استندها قابلیت پخش فایلهای صوتی و تصویری را بصورت زمان بندی شده، دارند و در اندازهها و سایزهای متنوع ۳۲ الی ۵۵ اینچ ساخته میشوند. طراحی شکیل و زیبای آنها، موجب افزایش قابلیتها و کاربرد آن میشود، به طوری که علاوه بر فروشگاهها، در بانکها، مدارس و بسیاری دیگر از ارگانها نیز قابل استفاده میباشد.
قابلیتهای استندهای دیجیتالی

– داشتن سنسور برای برد جایگزینی تخته سیاه در مدارس هوشمند
– توانایی نمایش تصویر و فیلم با کیفیت HD بصورت منفرد یا بوسیله سیستم کامپیوتری
– سیستم مدیریت تابلوهای تبلیغاتی و تابلو اعلانات بصورت متمرکز

مزایا و ویژگیهای استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی

۱- استفاده در فضای خارجیو فضای داخلی (outdoor) و (indoor)
۲- قابلیت استفاده از دو طرف استند
۳- از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه
۴- قابلیت نصب، راهاندازی و حمل آسان و سریع
۵- قابلیت تغییر طرح گرافیکی استند بدون نیاز به تغییرات اساسی
۶- تنظیم ارتفاع و عرض بر اساس سلیقه
۷- تنوع در طراحی و ابعاد
۸- عدم محدودیت در قالب و فرم
۹- قابلیت طراحی براساس نیاز و سلیقه مشتری

کاربرد استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی

-معرفی کسب و کار به شکل ویژه
-استفاده برای همایشها و کنفراسهای خبری
-قابل کاربرد برای فروشگاهها و مراکز خرید و هتلها
-سمپلینگ (تبلیغ نمونه غذا و نوشیدنیها)