چاپ فضای خارجی

 مناسب برای چاپ های ضد آب و ضد آفتاب و در ابعاد بزرگ وموارد استفاده در بـیلبورد و تابلوها و اسـتند های تبلیغاتی و بنر های مناسبتی مـیباشد و امـــروزه بـــنر بیـــشترین ســـهم را در تـــبلیغات مـــحیطی ایــفا مـی کند. چاپ های فضای خارجی این مجموعه :

بنر تا عرض ۵ متر

جنس پلاستیک در ضخامت های مختلف برای چاپ ابعاد بزرگ تا ابــعاد ۵ متر دید از دور چاپ بنر دارای دید از دور میباشد و از نزدیک پیکسل های چاپ قابل دید است و به دلیل قیمت مـناسب آن امــروزه بیشتر تــبلیغات شهری بنر می باشد .

فلکسی تا عرض ۳ متر

جنس پلاستیک مناسب برای تابلو چون فلکس قابلیت عبور نور دارد و مـیتوان به عنوان بک لایت استفاده شود.جنس آن ضخیم تر از بنر و کیفیت چاپ آن از بنر میباشد.

وینیل

جنس وینیل ضد آب مناسب برای تبلیغات بر روی شیشه ، بدنه ماشین و مصارفی که مشتری بخواهد از پشت چسبدار اسـتفاده کند . ایـن جـنس دارای مات و براق تا عرض ۱۵۰ سانتی متر می باشد .

مش

جنس لیبل مناسب برای روی شیشه و دید از یک طرف می باشد . امروزه بیشتر محصولات آرایشی و بهداشتی و غذایی از این نوع تبلیغات برای روی شــیشه ها استفاده می کنند به دلیل اینکه دید از داخل فروشگاه به بیرون از بین نمی رود تا عرض ۱۵۰ سانتیمتر .

سولیت

بهترین چاپ از نظر کیفیت برای فضای خارج ، جنس آن پی وی سی میباشد ، از آن برای رول آپ نیز استفاده می شود .

solid

کاغذ دیواری

نوعی لیبل فانتزی برای دکوراسیون و مقابل شستشو میباشد و تا عرض ۱۵۰ سانتی متر قابل عرضه میشود .