مزایای کارت ویزیت دیجیتال فوری

‏کارت ویزیت نشانگر سلیقه، گرایشات، نظرات و دیدگاه‌های کاری یک شخص یا سازمان است. برای ‏نیازهای فوری با قیمت مناسب و تیراژهای زیر ۱۰۰۰، چاپ کارت ویزیت بهترین انتخاب است.

در مجموعه چاپ و تبلیغات آفتاب ، چاپ دیجیتال کارت ویزیت با دستگاه Konica Minolta انجام می‌شود.

چاپ دیجیتال کارت‏ ویزیت به این صورت انجام می‌شود که ابتدا از فایل طراحی شده پرینت گرفته می شود و پس از آن بسته به سلیقه و درخواست مشتری، از ‏روکش های سلفون و لمینت برای پوشش روی کارت استفاده می‌شود.‏
کارت ویزیت روش اولیه‌ای است که افراد اطلاعات تماس خود را به سایر افراد، مشتریان و مشتریان بالقوه ارائه می‌دهند .حتی در عصر دیجیتال هم همچنان کارت ویزیت رایج و در کشورهایی مانند چین و ژاپن تبادل کارت ویزیت تقریبا یک مراسم است. کارت ویزیت معمولا حاوی اطلاعاتی از جمله نام شخص، سمت، نام شرکت و اطلاعات تماس است.

download

اگر کارت ویزیت به صورت دورو چاپ شود در ارسال فایل هر دو طرف کارت ویزیت به صورت جداگانه باید ارسال شود. در چاپ دیجیتال کارت ویزیت سایز باید ۹*۶ باشد که بعد از برش ۸٫۵*۵٫۵ خواهد شد. رزولوشن (وضوح تصویر) فایل کارت ویزیت باید ۶۰۰dp یا حداقل ۳۰۰dp باشد.

نکاتی که باید در نظر داشت :

در طراحی کارت ویزیت لوگوی خود را به عنوان پایه استفاده کنید چرا که بزرگترین عنصر در کارت ویزیت است . کارت ویزیت را ساده نگه دارید و با اطلاعات بیش از حد روی کارت ویزیت آن را خراب نکنید. اطمینان حاصل کنید که فونت استفاده شده در کارت ویزیت بسیار راحت قابل خواندن است .

در طراحی کارت ویزیت یک یا دو رنگ غالب است
کارت‌های ویزیت توسط اشخاص در ابتدا یا پایان یک گفتگو رد و بدل می‌شوند .هنگامی که یک کارت ویزیت دریافت می‌کنید، همیشه باید آن کارت ویزیت را بررسی کنید و اصلا کارت ویزیت را در جیب خود قرار ندهید.
براساس نوع کار و سلیقه و خواست مشتری امکان چاپ بر روی انواع جنس‌ها همراه با روکش‌های مختلف وجود دارد. در مجموعه چاپ و تبلیغات آفتاب دیجیتال کارت ویزیت در انواع جنس‌ها و در کمترین زمان ممکن چاپ انجام می‌شود.
کارت ویزیت بخشی از طرح بازاریابی شرکت شما است، از این رو، کارتی را طراحی و چاپ کنید تا روح فرهنگ شرکت شما را منتقل کند. کارت ویزیت قادر به توضیح کامل داستان شرکت نیست اما شخصیت حرفه‌ای شما و شرکت شما را نشان می‌دهد . رنگ و جوهر چاپ کارت ویزیت، بافت کارت ویزیت. با شخصیت کسب و کار شما گره خورده است.
اگر کار شما در بازار اسباب بازی و بازی‌های کودکان باشد، ممکن است سعی کنید با استفاده از رنگ‌های روشن در کارت ویزیت، این موضوع را نشان دهید. از سوی دیگر، اگر شما خدمات مشاوره مالی می‌دهید، می‌خواهید کارت ویزیت خود اطمینان را به مخاطب شما القا کند، بنابراین ظاهر سنتی مانند چاپ سیاه در یک پس زمینه خاکستری برای شما مناسب خواهد بود.

کاربرد های کارت ویزیت :

یکی از کاربردهای کارت ویزیت آن است که روی آن به طور معمول اطلاعات کسب و کار مانند نام و نام خانوادگی، نام و آدرس محل کار، خدمات یا محصولات عرضه شده و شماره تلفن، شماره فکس، وب‌سایت، آدرس ایمیل و لوگو چاپ می‌شود.
پشت کارت ویزیت معمولا خالی است. به عنوان مثال، اگر برای کار به خارج از کشور سفر می‌کنید، یک طرف کارت ویزیت را به زبان مناسب کشور مورد نظرتان ترجمه کند. در واقع کارت ویزیت یک ابزار تبلیغاتی محسوب می‌شود که افراد با استفاده از آن می‌توانند کسب و کار خود را تبلیغ کنند.

 

فرم سفارش چاپ آفتاب