هدفون ERSCH HZ-2728

هدفون ارزان قیمت

مشخصات و بررسی

این هدفون با داشتن کیفیت مناسب برای شما، نیازتان را از بابت یک هدست مناسب رفع می کند. همچنین با امکانات و ویژگی هایی که برای آن قرار داده شده است، گزینه ی مناسبی برای انتخاب می باشد. در وهله ی اول باید بگوییم که این محصول، نیازمند باتری نیست و شما دغدغه ی این را ندارید که چه زمانی شارژ آن تمام می شود و نیاز به پر کردن باتری آن دارید. گفتنی است که ابعاد گوشی های این هدفون مناسب می باشد و گوش شما را به خوبی در بر می گیرد، بنابراین شما با استفاده طولانی مدت از آن، خیلی دچار خستگی نمی شوید و این در حالی است که صداهای اضافی محیط هم نسبتا حذف می شوند و صدایی با کیفیتی بهتر را خواهید داشت.

ERSCH HZ-2728 با کابل متصل به هدفون، به گوشی ، Mp3 و… وصل می شود و سپس شما می توانید به پخش موسیقی خود از این طریق بپردازید. این کابل AUX دارای جک ۳٫۵ میلیمتری می باشد که یک سر آن به سوکت AUX وسیله شما، چه موبایل ، چه تبلت و… وصل شده و دو سر دیگر، به خود هدست ERSCH HZ-2728 متصل می شود. بنابراین شما می توانید به موسیقی مورد نظر خود به این شکل گوش فرا دهید و فقط باتری پخش کننده ی موسیقی را چک و بررسی کنید که تمام نشود.

همان طور که گفته شد، این هدست با اکثر دستگاه ها مثل تلفن همراه ، Mp3 Player ، تبلت و… سازگار است و شما می توانید با خیال راحت به پخش موسیقی از آن بپردازید. کلید های کم و زیاد کردن موسیقی و به طور کلی صدا، روی کابل AUX هدست قرار گرفته شده اند. همچنین ERSCH HZ-2728 با داشتن قابلیت پاسخگویی به تماس، به شما اجازه ی وصل مکالمه هایتان را می دهد که بدین صورت، امکان مکالمه نیز برای شما مهیا می شود.

طول کابل این هدفون به ۱٫۶ متر می رسد و به صورت فلت یا تخت طراحی شده که تقریبا کمتر باعث گره خوردن آن می شود.

جهت سفارش این محصول لطفا تماس بگیرید : ۶۶۹۶۵۲۰۱   –   ۶۶۴۰۳۷۴۱   –   ۰۹۱۲۲۴۳۸۹۴۷    ***    واتساپ: ۰۹۲۲۶۰۹۹۱۷۴